Specjalistyczna metoda treningu oddechowego Trening z dojazdem do klienta Zacznij zdrowo sie odzywiać

O mnie

Sebastian Krawczyk - trener

Jako trener pracuję już 9 lat. Na przestrzeni tego czasu pracowałem z wieloma osobami i wypracowałem skuteczny sposób by moi podopieczni osiągnęli założone cele. Trenując kick- boxing nigdy nie byłem zwolennikiem "klasycznej siłowni", w 2013 roku poznałem trening HardStyle Kettlebells metodą Pavla Tsatsoulina. W 2017 roku dołączyłem do elitarnego grona Instruktorów Strong First The School of Strength. 


Sebastian Krawczyk

Ukończyłem sporo kursów i szkoleń, najważniejsze z nich to: 
Instruktor Sportu
Instruktor SFG1 – Strong First Girya 

Instruktor SFB – Strong First Bodyweight
Instruktor Flexible Steel
Instruktor Ground Force Method 
MoveStrong Workshop Certificate
Trx Intruktor Group 

Sporo w swoim treningu wykorzystuje elementów ze sportów walki, mimo tego, że zawodnikiem byłem naście lat temu, wiele dobrego z tych treningów pozostało.
Na treningach stawiam na ogólny rozwój, jednak nadrzędną zdolnością motoryczną i fundamentem jest SIŁA. Żeby móc budować siłę potrzebujemy nienagannej techniki, którą trzeba wypracować. Równolegle należy zadbać o gibkość, oddech i pozostałe. Tak uczę, tak pracuję i wiem, że to działa.

Aktualnie trening indywidualny rezerwuje przede wszystkim dla osób po urazach ortopedycznych lub z problemami bólowymi. Trenuję ze sportowcami, osobami, które chcą zrzucić zbędny balast lub pozostać w formie. 
Poranki zaczynam prowadząc trening grupowy. Zajęcia mają charakter siłowo - wytrzymałościowy, a szeregi zasilają „dobrze zrehabilitowani pacjenci” kończący proces usprawniania, oraz każdy kto chce pracować nad lepszą wersją siebie budując „życiową formę ".

Zapraszam do współpracy również Ciebie! Zapraszam również do wzięcia udziału w moim autorskim programie "30 day challenge" dla każdego, kto chce poznać skuteczność moich treningów na własnej skórze.